Reintegračné liečenie a znovu napojenie

 Je to nová úroveň energetického liečenia, ktorá ide za hranice doteraz známych techník. Jedná sa o liečebné sedenia, kedy spektrum liečivých frekvencii (svetlo informácie a energie) cez nás uvádza do súladu celý energetický systém človeka, Dochádza k harmonizácii až na bunečnej úrovni a postupnej alebo rýchlej k optimalizácie zdravotného stavu na všetkých úrovniach. Každy obdrží v danej chvíli presne to čo potrebuje.Zážitok a efekt bude zrejme odlišný od všetkého s čím  ste sa doteraz stretli. Behom  pôsobenia sú zažívane stavy hlbokého kľudu a blaženosti ako i ďalšie spirituálne zážitky. Je zmerané, že behom  Reintegračného  liečenia funguje mozog v hladine delta ako býva  v hlbokom spánku, aj napriek tomu to že človek po celú dobu nespí.    U tohto liečenia sme len bdelo prítomní a umožňujeme, aby sa skrátka stalo.

 

The Reconnection (znovunapojenie)

Pôvodne boli meridianove linie naších tiel spojené s liniami siete, ktorá obklopuje našu planetu. Táto linia bola navrhnutá tak, aby nas napojovala  do ich priebehu a tým nás zjednotila s celým vesmírom.Avšak časom sme boli odpojení.

The Reconnection privádza  tieto nové axiotonalne línie, ktoré nám  dovolujú  ustáliť  tieto unikatné vibráčné úrovne a frekvencie pre liečenie a konečne aj pre naš osobný  rozvoj.

Tieto axiotonálne línie  sú súčasťou inteligencie prepojenej mimo čas,  sú obehovým systémom paralelných dimenzii, ktoré privádzajú základnú energiu pre obnovu funkcii ľudskeho tela.

    The reconnection privádza a aktivuje tieto nové línie, čím dovoluje výmenu energie, svetla a informácii, znovunapojenia vlákien DNA a reintegráciu vodičov (súbežných alebo paralelných urovní existencie).